Wyzwanie FOTOGRAFICZNE - Maj ! :)

frambuesa

Dziewczyny pomysł krążył mi po głowie od dawna, ale cały czas nie wiedzialam, jak go ugryźć. W końcu coś tam wymyśliłam! Wpadłam na pomysł, aby zrobić małe wyzwanie fotograficze, oczywiście o ile tylko będą na nie chętni! Jak to miałoby wyglądać?
Na każdy dzień lutego będziemy mieć inna tematykę zdjęcia. Chcialabym, aby kazda z nas mogła jakoś po swojemu do niego podejść i zainspirować się. Sama brałam kiedyś udział w podobnym wyzwaniu i jest to naprawdę świetna zabawa!
Jeśl są chętni, to zapraszam, ja stworzę plansze i wymyślę (razem z Wami) 29 pomysłów na zdjęcie.
Wy również dawajcie znać co kraży Wam po głowie i co w takim wyzwaniu chciałybyście zobaczyć?
Przykładowe tematy na które wpadłam?
* Zdjęcie ze świeczką w tle
* Walentynkowa stylizacja
* Przywołujemy zimę
* Kawowy poranek
* Czas dla siebie


Oczywiście zdjęcia będziemy dodawać do chmurek i tak jak mówie liczy się własna interpretacja np. "czas dla siebie" to dla jednej będzie maseczka, dla drugiej dobra książka, a dla trzeciej mily spacer

Dawajcie znać co myślicie i czy macie ochotę się pobawić!


Kochane przygotowałam szablon na luty ! Tak jak mówię interpretacja dowolna ! Już nawet pierwszy temat daje nam duże pole do popisu - coś słodkiego, to wcale nie musi być ciastko czy czekoladka, możecie wrzucić słodki kosmetyk, rzecz lub co tylko chcecie i co jest dla Was słodkie! Wykorzystałam rownież kalendarz świąt nietypowych i w lutym mamy trzy takie dni. Przed nami dzień nutelli, urodziny Dziadka Mroza i moj ukochany Dzień Kota! Tak, żebyśmy nie zapomnialy ! Mam nadzieję, że będzie duzo chętnych i jak zabawa się uda to popracuje nad kolejnymi miesiącai!

W razie blędów w obrazku - piszcie!

Wyzwanie FOTOGRAFICZNE  - Maj ! :) Wyzwanie FOTOGRAFICZNE  - Maj ! :) Wyzwanie FOTOGRAFICZNE  - Maj ! :) Wyzwanie FOTOGRAFICZNE  - Maj ! :)
Karolinnaa

Byłam pewna, że dzisiaj wolne w wyzwaniu..

Nurbanu19

Dzień 17

monikove

Dzień 17

Janettt

#16 Dzień Pandy u mnie

beataa1995

#17

Karolinnaa

19

ania173

19/31 🐷🤣

monikove

Dzień 19

gulonica

andzi28

Dzień 19🙂

cami

19 ❤️

Szafirowa

#19 ❤️

marcik28

19

beataa1995

#19
Brutus

frambuesa

Dziewczyny mój pupil i apeluje do Was o zabezpieczenie psów i kotów na kleszcze!!!! Już są ! Do tego weterynarze przyjmują teraz różnie i mam nadzieję, że Wasze zwierzaki będą bezpieczne ! My dzisiaj już po kropelkach!

Janettt

#19 Tosia

Kaamaa

Pączek, Chyba będzie z niego motyl😂🦋

cami

20 🌷

Szafirowa

#20 🌺🌺🌺

Kasia789

20 marzec

1 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64

albo założ konto i udzielaj się na forum.