Konkurs: Wygraj książkę "Sukces jest Kobietą. Polka potrafi!" (Wyniki)

Dresscloud

Clouders ,

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu! Nagrody w postaci książek "Sukces jest Kobietą. Polka potrafi!" pakujemy i wysyłamy do naszych pięknych Clouders @Syll , @mysweet oraz @Tvinge

Serdecznie gratulujemy i życzymy miłej lektury! Czekamy na Wasze recenzje!

Pozdrawiamy,
Zespół DressCloud

___________________________________________________________________________________

Witajcie Clouders ,

Ruszamy z pierwszym konkursem w Nowym Roku 2016. Wspólnie z Grupą Medialną Lifestyle pragniemy zaprezentować wyjątkową książkę, która może być również w Twoim posiadaniu!
Nie bez przyczyny chcieliśmy ruszyć z Konkursem w styczniu. Może właśnie wiele z Was ma nowe postanowienia noworoczne i chce zmienić swoje życie? Wierzymy, że książka Was zainspiruje i odpowiednio zmotywuje, bo "Sukces jest Kobietą. Polka potrafi!".

Napisz, dlaczego właśnie do Ciebie ma trafić nowa książka "Sukces jest Kobietą. Polka potrafi!"?
Do rozdania mamy 3 książki, z wielką przyjemnością wyślemy je osobom, które pragną ją przeczytać.
Na Wasze komentarze i zgłoszenia czekamy tu pod tematem. ♥

Konkurs trwa od 12.01.2016 do 19.01.2016. Wyniki podamy 20.01.2016.
Nagrody zostaną wysłane przez DressCloud za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Sukces jest Kobietą

Pozdrawiamy,
Zespół DressCloud

Informacje od Partnera:

Królewska Gala Sukcesu – Sukces Jest Kobietą!

4 grudnia o godz. 19 w Oranżerii Pałacu w Wilanowie odbyła się Królewska Gala Sukcesu, czyli premiera książki „Sukces Jest Kobietą. Polka Potrafi!”. Na gali pojawili się m.in. Róża Thun, Agnieszka Jastrzębska, Paulina Sykut – Jeżyna, Dorota Gardias, Jacek Bilczyński, czy Dawid Ozdoba.

- W projekcie wzięło udział ok. 50 kobiet sukcesu – od właścicielek małych firm, przez projektantki, piosenkarki, aktorki po szefowe dużych koncernów. To jedyny taki projekt w Polsce, który promuje kobiety przedsiębiorcze, bez względu na branżę czy wyniki finansowe - promuje kobiety, które swoją wytrwałością, zapałem, pracowitością i pomysłowością mogą inspirować wszystkie kobiety w Polsce – mówi Aneta Zadroga, pomysłodawczyni i wydawca książki.

Pierwsza edycja książki „Sukces jest Kobietą. Piękna twarz biznesu" okazała się nie tylko ogromnym, komercyjnym sukcesem, ale również inspiracją dla wielu Polek, które szukają swojej drogi zawodowej, brakuje im odwagi czy inspiracji, aby robić to, czego chcą.
- Bardzo cieszy mnie fakt, że Polki coraz chętniej przejmują inicjatywę i zakładają własne firmy, że zajmują coraz wyższe stanowiska w firmach, że tak fantastycznie potrafią godzić życie prywatne z zawodowym - mówi Anna Chodacka, redaktor naczelna magazynu internetowego Sukces Jest Kobietą.

- Druga edycja książki "Sukces jest Kobietą" nieprzypadkowo nosi tytuł "Polka potrafi!". Bo kobiety potrafią! Polki potrafią! Redagowanie wywiadów z polskimi przedsiębiorczyniami było dla mnie samą przyjemnością. To inspirujące historie, w których Bohaterki własnymi słowami opowiadają jak doszły do obecnej pozycji zawodowej, jak pomimo rozmaitych przeciwności rozwinęły swoje firmy - zdradza Aneta Zadroga. - Bardzo mnie cieszy, że do projektu udało nam się pozyskać wspaniałych partnerów, m.in. Biuro Poselskie Róży Thun, Międzynarodowe Forum Kobiet Nauki i Biznesu przy SGH, Fundację Feminoteka, serwis Jastrząb Post, serwis WP.pl.

Konkurs: Wygraj książkę
doolary12

super

lubietox3

Konkurs nie dla mnie, ale powodzenia Wam

eendoorfin

Powodzenia

Syll

Dlaczego to właśnie do mnie ma trafić książka? Bo w pewnym sensie jest adresowana wprost do mnie. Sukces - uwielbiam to słowo; kobieta - nie ulega wątpliwości, że nią jestem; Polka potrafi - bo w Polsce urodziłam się i czuję się stupocentrową Polką. Uważam także, że każdy potrafi osiągnąć coś w swoim życiu, jeżeli tylko mocno w to wierzy i stara się ze wszystkich sił. Bardzo lubię motywujące książki, które nie obiecują wiele, lecz starają się podbudować w nas swoją pewność siebie pokazując jaka jest droga do celu i jak kobietom takim jak my, Polkom, udało się go osiągnąć. Pokazują również rzeczywistość, to, że nic nie jest niemożliwe, iż takie słowo nie istnieje. Gdyby trafiła do mnie, znalazłaby się na półce jako pierwsza psychologiczna książka w zbiorze przyszłej psycholog oraz założycielki butiku

kitekatu

Nie jestem kobietą sukcesu więc to chyba nie dla mnie

Venus300

Chciałabym przeczytać tą książkę ponieważ jeszcze nie jestem kobietą sukcesu i chciałabym się dowiedzieć co robię źle książka na pewno jest bardzo inspirująca

endorfines

oo idealny dla mnie! może wreszcie się uda

babsi
kitekatu • 4 lata temu
Nie jestem kobietą sukcesu więc to chyba nie dla mnie :(

Uważam, że książka nie jest zaadresowana tylko do kobiet sukcesu, lecz do wszystkich kobiet, które pragną go osiągnąć. Zapraszam do wzięcia udziału

mysweet


Dlaczego właśnie do mnie powinna trafić książka? No właśnie...
Nie ukrywam, że moim celem życiowym jest sukces,
słowo to nadzwyczaj lubię,
w moim życiu nigdy jego sensu nie gubię.
Staram się mieć sukces zawsze na oku
w końcu muszę być kobietą sukcesu w tym roku.
Jestem kobietą, jestem Polką, dlatego więc sukces
jest moim codziennym towarzyszem.
Choć w życiu wiele się dzieje,
trudności wiele mnie spotyka,
to uważam, że sukces...
tam gdzieś na mnie czeka!
Książka pt. "Sukces jest Kobietą. Polka potrafi!",
to idealna dla mnie inspiracja
i do działań motywacja.
Mam nadzieję, że będzie mi dane,
poznać również inne Polki ponad sukcesu bramek!

smiling95

Powodzenia wszystkim życzę

dastiina

Dlaczego książka "Sukces jest kobietą. Polka potrafi." powinna trafić właśnie do mnie?
To proste: NOWY ROK, nowe zasady, nowe postanowienia- NOWA JA!
W tym roku pragnę przede wszystkim popracować nad sobą (być w pewnym sensie egoistką, ale nie dosłownie).
Chcę zrzucić wiele kilogramów!
Chce uwierzyć w swoje siły!
Chcę uwierzyć w swoje marzenia!
Chcę uwierzyć w SIEBIE!
A słowo "Chcę" zmienię na UDOWODNIENIE, że się da- JEŚLI SIĘ CHCE!
Bo chcieć to móc.
A ta książka wiem, że pomoże mi w osiągnięciu SUKCESU- dla samej SIEBIE.

doughnut

Sukces - każdy mierzy sukces własną miarą i nie zależnie od tego jak widoczny on będzie dla otoczenia, najważniejszy jest ten odczuwalny w środku. Sukces własnego ja. Sukces na tle emocjonalnym - stabilizacja psychiczna, która pozwala nam cieszyć się każdym dniem, będąc człowiekiem spełnionym = szczęśliwym. Najważniejsze w osiągnięciu wszystkich celów jest to, aby nigdy się nie poddawać. Dlaczego to właśnie do mnie powinna trafić książka "Sukces jest Kobietą. Polka potrafi!", ponieważ nie boję się ryzyka, a po każdym upadku, wstaję, poprawiam "koronę" i idę dalej. Nie rezygnuję, bo rezygnacja z marzeń jest jak rezygnacja z tego by być szczęśliwym.

Kosti

Coś czuję, że ja kupię!

ksanaru

Konkurencja jest duża, ale ja napisze krótko - chciałabym dostać i przeczytać tą książkę, może ona przywróciłaby mi wiarę w siebie, która straciłam jakiś czas temu i nie potrafię odzyskać.

Weni

Chciałabym tą książkę ponieważ pragnę osiągać sukcesy a sama raczej żadna z nich tego nie dokonała a tak po lekturze wiedziałabym to i owo. Na razie mogę uznać się za kobietę minisukcesu jako, że zostałam naczelnikiem stowarzyszenia w którym aktywnie działam a mam ogromny apetyt na więcej!

nexttime

Konkurs nie dla mnie, ale powodzenia dziewczyny

kalinus

Nie lubię tego typu książek ...życzę powodzenia dziewczynki

francescaa

na pewno przemyślę temat

dids

Bardzo chciałabym dostać tę książkę, ponieważ interesuję się tematyką sukcesu, zwłaszcza kobiet, bo bardzo mało się słyszy o bizneswoman. Ponadto stoję przed bardzo ważnym i trudnym życiowym wyborem - jak dalej pokierować swoją przyszłością. Od zawsze wiedziałam, że chcę być kimś,że nie spocznę dopóki nie osiągnę sukcesu , ale niestety nie mam żadnego pomysłu jaki krok wykonać w tę stronę. Myślę,że ta książka byłaby idealna dla mnie, ponieważ po prostu jestem nastolatką wkraczającą w szary świat dorosłych,a ta książka byłaby dla mnie pewnego rodzaju drogowskazem

adorelove

Bardzo chętnie wezmę udział w konkursie, książka bardzo ciekawa
Myślę, że odnalazłabym w historii tych kobiet cząstkę siebie, bo nieskromnie mówiąc również mam ambicje, żeby spełnić się w każdym swoim życiowym aspekcie. Jestem pewna, że Polki mogą zmienić świat na lepsze i dołożyć cegiełkę do stworzenia czegoś spektakularnego, na skalę światową. Jako kobieta, jestem dumna z płci pięknej, że w pozytywnym sensie jest o nas głośno i mamy się czym pochwalić, dlatego taka książka prędzej czy później po prostu musiała się pojawić.. Dodatkowo dochodzą do tego nasze polskie korzenie, gdzie od zawsze cechowała nas determinacja. Polka to silna kobieta, za którą również się uważam i miło byłoby poczytać o inspirujących osobach, które być może zdopingują nas do podobnych działań

1 2 3 4

albo założ konto i udzielaj się na forum.