Zmiany Premium i nowa gra

Dresscloud

Witajcie Clouders ♥

Na początku chcieliśmy bardzo podziękować każdej Użytkowniczce, która kiedykolwiek zdecydowała się na Abonament Premium.
Dzięki Wam możemy się wciąż rozwijać i udoskonalać portal do Waszych potrzeb.
Dlatego ogromnie dziękujemy

Pragniemy, by Użytkowniczki Premium czuły się wyjątkowo oraz oczywiście miały przewagę w zbieraniu kryształków i także w wygrywaniu swopów.
W związku z tym postanowiliśmy wprowadzić niniejsze zmiany i nowości.


Barometr aktywności
Wprowadzamy możliwość zdobywania większej ilości kryształków przy osiągnięciu powyżej 100% - tylko dla Użytkowniczek Premium.

100% = 300
200% = 400
300% = 500


Zareklamuj się
Nie byliśmy do końca zadowoleni z tej funkcji, dlatego postanowiliśmy zmienić jej działalność.
Od teraz Wasz wybrany post nie będzie się pokazywał wśród popularnych, lecz jako normalny post na stronie głównej. Będzie widoczny przez godzinę w przypadkowej pozycji, jednak zawsze na pierwszej stronie.
Taki post będzie oznaczony ikonką "Zareklamuj się" oraz będzie przekierowywać jak do tej pory na stronę profilową Użytkowniczki.


Nowość: Sprawdź czy wygrywasz
Wprowadzamy nową funkcję dla Użytkowniczek Premium, która pozwoli sprawdzić, czy Twoja oferta na swopa jest aktualnie najwyższa, lub ile mniej więcej Ci brakuje, albo ile masz przewagi nad drugą ofertą. Z tej funkcji można korzystać 3 razy w miesiącu. Niewykorzystane podglądy przepadają.

Jak to będzie wyglądać?
Kiedy zalicytujecie na wymarzonego swopa pojawi się nowa ikonka.
Jeżeli klikniecie na nią, otworzy się okienko, które pokaże, czy wygrywacie danego swopa (jeśli tak możecie sprawdzić jaka różnica jest między Tobą, a osobą na drugim miejscu) lub ile brakuje kryształków, aby móc prowadzić.
Oczywiście nie podamy dokładniej liczby tylko orientacyjną np. kiedy brakuje 5000 kryształków otrzymacie informację, iż brakuje pomiędzy 2000-8000 kryształków, by przebić najwyższą ofertę.


Nowa Gra: Wyżej czy Niżej
Przygotowaliśmy dla Was nową grę, która będzie dostępna dla wszystkich, i w której macie szanse wygrać dziennie 200 kryształków. Użytkowniczki Premium będą mogły grać jeszcze wyżej i zgarnąć aż do 1000 kryształków dziennie!
Jak nowa gra wygląda oraz jak ona działa dowiecie się przy jej wprowadzeniu.


Premium przez płatność SMS
Niestety nasz operator zmienił swoje taryfy przez co my także jesteśmy zmuszeni podnieść koszty za Premium na 1 miesiąc przy płatności poprzez SMS o 2,46zł. Ceny Abonamentów na 3 i 6 miesięcy pozostają bez zmian. Chcieliśmy na początku kompletnie zrezygnować z możliwości płacenia poprzez SMS, jednak zobaczyliśmy, iż dużo z Was z niej korzysta.
Postaramy się znaleźć inną ofertę, by wrócić do aktualnej ceny, lecz na moment obecny możemy Was tylko zachęcić na wykonywanie płatności poprzez Dotpay.


Wszystkie zmiany oraz nowości zostaną wprowadzone dzisiaj w nocy, dlatego strona DressCloud od 00:15 nie będzie dostępna przez około 30 minut.


Życzymy Wam wspaniałego wieczoru,
Zespół DressCloud

stupid

Super zmiany na pewno na + chociaż szkoda, że premium zakupione przez sms będzie teraz droższe. Zawsze mi zostają fundusze na karcie więc w ten sposób częściowo je wykorzystuję

clarkyss

Ale super!

Tvinge

Jestem bardzo ciekawa nowej gry!

ksanaru

jak fajnie tylko szkoda, ze premium zdrożało

ksanaru

a co do kryształków z barometru - jak odnosi się do osób korzystających z premium, a jak do osób które z niego nie korzystają ?

sztory

super, i elementy hazardu są Podoba mi się opcja "sprawdź czy wygrasz"

eendoorfin

Jakie cudowne zmiany ♥ I 1000 kryształków w grze? ♥ Marzenie
I ta zmiana z "Zareklamuj się" też świetna!

candysmile

Super Tylko szkoda, że premium zdrożało

hostka92

EXTRA! Tylko możliwośc zobaczenia ile nam brakuje mniej więcej do wygrania swopa mi się nie podoba, bo to odbiera ten dreszczyk emocji przy licytacji

Animozja

Mam nadzieję że szybko znajdziecie jakąś ofertę jeśli chodzi o płacenie poprzez sms

eendoorfin
Animozja • 4 lata temu
Mam nadzieję że szybko znajdziecie jakąś ofertę jeśli chodzi o płacenie poprzez sms :~

Ja właśnie też..

candysmile
Animozja • 4 lata temu
Mam nadzieję że szybko znajdziecie jakąś ofertę jeśli chodzi o płacenie poprzez sms :~

Ja też..

lubietox3
Animozja • 4 lata temu
Mam nadzieję że szybko znajdziecie jakąś ofertę jeśli chodzi o płacenie poprzez sms :~

babsi
ksanaru • 4 lata temu
a co do kryształków z barometru - jak odnosi się do osób korzystających z premium, a jak do osób które z niego nie korzystają ? :)

@ksanaru zmiany dotyczą jedynie Użytkowniczek posiadających Abonament Premium. Clouders bez Abonamentu będą nagradzane według wcześniejszych zasad, również jeśli przekroczą 100% w barometrze nie otrzymają dodatkowych kryształków.

Patriz

nowa gra super

ewela22

Mi nie podoba sie opcja "sprawdź czy wygrywasz", ale znając życie jak pojawi się taka ikonka, to i tak będę z niej korzystać

ewela22

A nagradzanie za aktywność jak najbardziej na plus !

owieczka

Takie średnie te zmiany tym razem... Na premium się już chyba na razie nie zdecyduje bo podwyżka jest jednak spora No i nie bedzie elementu zaskoczenia przy licytowaniu swopow, szkoda bo ceny pewnie wzrosną

Sherifka89

uuuuuuuuu to będzie trzeba zakasać rękawy do zbierania % w barometrze

MariaZam

Bardzo fajne zmiany

1 2 3 4 5 6 8

albo założ konto i udzielaj się na forum.