Zostań w domu 🏠

Dresscloud

Przed pracą nad dzisiejszą zapowiedzią swopów chcemy dodać bardzo ważny post, który ma przypominać o pozostaniu w domu.
#zostajęwdomu

Czytamy wątek na forum DressCloud o koronawirusie i dobrze, że on powstał i nie bagatelizujecie sprawy. To jest normalne, że przez tą całą sytuację wiele Clouders są smutne, ale warto się wspierać, podnosić na duchu i co ważne - myśleć pozytywnie. Wnośmy wszędzie optymizm i dobre słowo. My głęboko wierzymy, że będzie dobrze. Zawsze po burzy wychodzi słońce.

Powstało nawet wyzwanie na DressCloud #stayathomechallenge , gdzie nominujecie się do zrobienia zdjęcia w domu i pokazania co porabiacie. Super pomysł!

Od działań KAŻDEGO z nas zależą dalsze losy. Bądźmy odpowiedzialni i stosujmy się do wszystkich zaleceń. Mamy internet, telefon, gry - możemy widzieć się na skype z koleżanką bez wychodzenia z domu. Spotkania, imprezy, kino, rozrywki czy spacery (te gdzie jest dużo ludzi) naprawdę mogą poczekać, a w tym przypadku MUSZĄ!

Wykorzystajmy ten czas mądrze, bo zamiast zamartwiania się możemy działać na różnych płaszczyznach - generalne porządki, czytanie książek, odpoczynek, a może to czas, by zacząć ćwiczyć, nauczyć się robić sobie paznokcie w domu. My z pewnością będziemy działać również na DressCloud, bo mamy duuuuużo pomysłów do zrealizowania.


Mocno ściskamy i przesyłamy dużo spokoju i pozytywnej energii
Wasz Zespół DressCloud, czyli Basia, Ania i Kornel

Zostań w domu 🏠
Dudziacam

Ja w domku cały weekend, ale od jutra znowu do pracy

arxbella

Mnie czeka tylko załatwienie pilnej sprawy jutro i reszta czasu w domu

Karolinnaa

ja też siedzę w domu!

Venus300

sailor

My cały weekend w domu, ale jutro niestety do pracy.

Joanna1984

Ja siedzę z synem w domu,jutro narzeczony do pracy idzie, chociaż chodzą słuchy że też mają mieć wolne bo nie mają jak towar za granicę dostarczyć i odebrać. A póki co to świeże powietrze mamy pod dostatkiem, mieszkamy pod lasem w domku więc możemy z synem wyjść na podwórze bez obaw że stykniemy się z obcą osobą. A tak to szykujemy się na jutro by zrobić palemke z piórek

Sonrisaa

Dobrze napisane

Maja

💜🧡💙

dastiina

Ja wracam jutro do pracy... Niestety muszę pracować.

lubietox3

Cały weekend w domu, a wychodzić będę gdy będę tylko musiała

eveliina96

monpij12

Ja mam ten komfort że jestem i będę w domu tyle co trzeba - bo jestem na macierzyńskim. Ale gdybym była w innej sytuacji też robilabym wszystko by zostać w domu.

sjemaziomq

My też nie wychodzimy do ludzi, ale spacery zdala jak najbardziej . Jak to cholerstwo zniknie, zapraszam do naszej Doliny Baryczy !

moniqueee
sjemaziomq • 13 dni temu
My też nie wychodzimy do ludzi, ale spacery zdala jak najbardziej :serce:. Jak to cholerstwo zniknie, zapraszam do naszej Doliny Baryczy :)!

Jak cudownie ❤️ zazdroszczę takich pięknych widoków tak blisko!

Karolinnaa
sjemaziomq • 13 dni temu
My też nie wychodzimy do ludzi, ale spacery zdala jak najbardziej :serce:. Jak to cholerstwo zniknie, zapraszam do naszej Doliny Baryczy :)!

Ale pięknie, lubię takie miejsca! 🥰

monikove

Ja też zostaje w domu ❤️❤️

Tessarte

Ja niestety wciąż chodzę do pracy, ale tylko tam. Staram się uważać i wciąż śledzę sytuacje, chociaż fajnie byłoby jakby zamknęli nasza korporacje na najbliższy czas

rena442

Ja pracuję zdalnie przez najbliższe dwa tygodnie ❤️ Większość mojej rodziny i przyjaciół również ma taka możliwość, wiec bardzo się z tego cieszę. Właśnie pije wino z przyjacielem... na FaceTime 😂😂😂

madziek1

Weekend w domu, ale od jutra musimy iść do pracy, jak wiele z Was. Nie mamy możliwości pracy zdalnej. Póki co, trzeba jakoś wytrwać

basiek86

1 2 3 4

albo założ konto i udzielaj się na forum.