Świętuj z nami 4. Urodziny DressCloud! (WYNIKI)

Dresscloud

Hej piękne!

Postawiłyście nas przed baardzo trudnym wyborem. Od godziny rozmawiamy tylko o Waszych pracach, ale w końcu musimy podjąć decyzję. A więc drogie Clouders, pierwsze miejsce zajmuje @mafia , drugie @rudamaruda, trzecie @nexttime
Gratulujemy!

Z całego serducha dziękujemy Wam za wszystkie życzenia, cudowne prace i włożony wysiłek. Jest to bez wątpienia wyjątkowy konkurs, dlatego jutro KAŻDA Clouder, która przesłała swoje zgłoszenie w postaci pracy, jutro otrzyma.... miłą niespodziankę. Jesteście ciekawe, co to będzie? Obserwujcie swoje profile!

Ściskamy Was mooocno i przesyłamy buziaki,
Zespół DressCloud

_________________________________________________________________


Cześć kochane Clouders!

Pisząc powyższy temat "Świętuj z nami 4. Urodziny DressCloud" nadal nie możemy uwierzyć, że są to już nasze CZWARTE urodziny! Kiedy to zleciało? W dobrym towarzystwie czas płynie bardzo szybko, więc wszystko jasne! Mamy najlepsze Użytkowniczki na świecie, które wprowadzają tak pozytywną atmosferę! Chcemy Wam podziękować za to, że po prostu jesteście. Może się tak wydawać, że piszemy tak, bo wypada, ale nie - naprawdę dziękujemy!
Pomysł na DressCloud powstał zupełnie nagle, przypadkowo. Siedzieliśmy we własnym pokoju, zaczęliśmy rozmawiać o marzeniach, o tym, co chcemy w życiu robić a tu bamm "DressCloud" - portal dla kobiet, taki, którego jeszcze nie ma. Bywały różne chwile, ale my nigdy się nie poddawaliśmy i nie poddamy się! Nigdy nie staniemy w miejscu, chcemy się stale rozwijać i zmieniać na lepsze dla Was.
Dlaczego? Bo warto i chcemy!

Długo zastanawialiśmy się nad prezentem, dlatego pomyśleliśmy, że chcemy nagrodzić wszystkie Clouders - każde "Fajne", które zdobędziesz dzisiaj na swoje chmurki jest warte nie 1 kryształek jak zawsze, tylko aż 4 kryształki. Przykładowo: zdobyłaś na koniec dnia 500 kryształków z samych "Fajne" - kilka minut po północy w Twojej historii zobaczysz dodatkowo 1500 kryształków.

Ale to nie koniec! Przygotowaliśmy świetny konkurs - tylko dla naszych Użytkowniczek, w którym do wygrania jest przecudowna bransoletka Lilou na czarnym, grubym sznurku ze srebrnym sercem ( próba 925) i jednostronnym, ręcznym grawerem
"DressCloud ". Do tego dodajemy niesamowicie oryginalną, drewnianą kartkę z podziękowaniami i wyciąganą babeczką od Jolly Wood Art, którzy z sercem i pasją stworzyli dla Was ten cudowny prezent.


Co trzeba zrobić?
Pokaż nam 4 rzeczy, bez których nie poszłabyś na imprezę urodzinową DressCloud (własna interpretacja) i krótko uzasadnij swój wybór. Pamiętaj, że pod uwagę bierzemy jedynie te prace, na których jest widoczna karteczka z własnoręcznie (nie wklejonym lub komputerowym) napisanym nickiem z DressCloud. Możesz być widoczna na zdjęciu, ale nie musisz. Napis nie musi być na karteczce, ale np. na dłoni, balonie lub innym miejscu. Akceptujemy również kolaże. Prace wklejajcie tutaj pod tematem.


I miejsce
Bransoletka Lilou na czarnym, grubym sznurku ze srebrnym serduszkiem z grawerem, drewniana kartka z od Jolly Wood Art

II miejsce
4000

III miejsce
3000


Konkurs trwa od 11.12.17 do 17.12.17 do godziny 19:00. Zwyciężczynie zostaną ogłoszone 17.12.17 o godzinie 21:00.Dla każdej z Was przesyłamy oraz kawałek pysznego
Ściskamy mocno,
Zespół DressCloudŚwiętuj z nami 4. Urodziny DressCloud! (WYNIKI)
paoleandra

Ale super!

Kasia789

Super sto lat

dastiina

Cudowne! Kochani kolejnych lat z @Dresscloud!

candysmile

Jak to zleciało! Życzę kolejnych tylu lat i jeszcze więcej!

koralowe

cudowne
Sto lat Dresscloud !!

Malinowa92

Aaaa! To już?? Jejku jak to szybko zleciało!! Wszytskiego co najlepsze dla całego zespołu DC

Youlia

Ahhh cudownie

ania173

Sto lat

doughnut

I pomyśleć, że byłam na wszystkich Waszych urodzinach Sto lat!

kami24

Wszystkiego dobrego ️Sto lat

pyniorek

hostka92

Niesamowicie się cieszę, że mogę być jedną z clouders już od tak długiego czasu. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze wiele takich rocznic w tak cudownym gronie. Wszystkiego najlepszego.

perswazja

Pomyśleć, że macie urodziny dzień przed moimi Dopiero 4, ale życzę, żebyście obchodzi również 20 jak ja jutro

lubietox3

I wszystko najlepszego Oby więcej lat, bo lubię spędzać tutaj czas

AnaisRoue

Wow super, oby jak najdłużej DC było z nami. Jesteście moim ulubionym portalem, a dziewczyny go tworzące są najlepsze. Cudowna atmosfera tu panuje. Ja jestem z Wami już od ponad 2 lat

TheDream

Nagroda jest cudowna!

Fabuleux

Najlepszego

t4lci4

eveliina96

Kosti

Awwww wszystkiegi najlepszego dla Administracji i dla nas wysztskich

1 2 3 4 5 6 8
albo założ konto i udzielaj się na babble-box.